Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP milyen márka? Megéri HP...

HP milyen márka? Megéri HP laptopot venni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint minden márkánál ennél is vannak alsó-, közép- és felsőkategóriás gépek. Úgy általánosságban a HP jó márka. Én mindenképp inkább vennék kicsit drágábban HP-t, mint valami tajvanit (asus, acer...)
2012. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Relatív, mi a jó márka.

Egy Alienware-hez képest nem az, egy Fujitsuhoz képest talán.

2012. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve "HP ProBook 4720s" van, az a tapasztalatom, hogy kiváló, baja még sosem volt, ráadásul már ezek a márkák fémvázasak is.
2012. máj. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia

én a többiek ellen vagyok

szüleim 1,5 éve vettek egy HP notebookot, nem is olcsón, és mára már teljesen tönkre ment az akksija, pedig "tudjuk, hogyan kell használni"

haver (aki szervizbe dolgozik) azt mondta ez valószínű nem a mi hibánk, hanem csak eddig bírta a gép

nem akarlak lebeszélni, csak, hogy ne érjen váratlanul, ha valami ilyen történik

bár lehet vannak jobb minőségűek is(ugyan ebben a márkában), amik tovább bírják

szerintem érdemes lenne egy szakértőt is megkérdezned erről, de te tudod mennyire adsz mások, esetleg egy szakértő véleményére

én ennyit tudok hozzáfűzni

2012. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem az aksit kell nézni,hanem a gépet,én is tudom hogy kell használni az aksikat,mégis 2 év után kukába van a 6 cellás aksi,laptopoknál mind előbb utóbb kuka lesz,attól függ mennyit használod,én a 2 év alatt napi 18 órát használtam lemerítéssel töltéssel,megint lemerít megint tölt és így tovább
2015. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!