Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy olyan problémám akadt,...

Egy olyan problémám akadt, hogy a szüleim beszeretek egy pc-t, de nincs rajta operációs rendszer, és nem tudom feltelepíteni a windowst?

Figyelt kérdés
amikor bekapcsolom,akkor ezt kapom: NTLDR is missing Press Ctrl+Alt+Del to restart. A BIOS-ban beállítottam már minden lehetőséget, a bootoláshoz, hogy melyik legyen az első, ugyanis pendrive-ról akarom feltelepíteni az op rendszert. De nem tudok semmit csinálni? Ötlet?

2012. máj. 13. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Bootolj lemezről, mert pendrive-ról nem minden lap tud...
2012. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ráadásul a pendrive-ról való bootolás sem annyi, hogy felmásolod az oprendszert azt kész...

Ha nincs rajta oprendszer, akkor meg simán beteszed a telepítőlemezt és más bootol is...

2012. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Telepítsd CD-ről!
2012. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor holnap Cd-t kell vennem, amúgy arról tuti működne?
2012. máj. 13. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
CD-ről tuti, működne, de pendrive-ról is meg lehetne csinálni, csak ahogy előttem is mondták, nem elég csak felmásolni a fájlokat, vannak a neten leírások hozzá, nem nehéz egyébként a pendrive-os megoldást sem kivitelezni, ha az alaplap is tudja USB-ről bootolást.
2012. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Cd-re elég csak felmásolni a cuccokat?
2012. máj. 13. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ha netről töltöd, akkor általában ISO-ban van, azt kiírod rendesen és megy...
2012. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2012. máj. 13. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!