Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépnek?

Mi lehet a baja a gépnek?

Figyelt kérdés
Windows 7, 32 bites rendszer van rajta. Semmilyen torrent kezelő program nem működik, kivéve a Utorrentet, de ha elkezd tölteni, akkor elmegy a net, illetve lelassul/lefagy a gép. Már számtalanszor újratelepítettem az O.p.-t, legutóbb a hangkártya drivert se engedte felrakni, azelőtt pedig még a youtube+facebook kombináció is leterhelte a gépet. Esetleg van olyan program, ami lefuttat pár tesztet a gépen, hogy kiderüljön milyen hardveres problémája van? (én a winchesterre vagy a RAM-ra gondolok)
2012. máj. 10. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tom, de az enyem is egy fos lett az utóbbi időben amióta ezek a népszerű java-s alkalmazások meg scriptek vannak amik tényleg semmi mást nem szolgálnak, csak a reklámok meg a statisztikai adatok gyüjtését, futtatásást.



Azért vegyek többtízezerért cuccot, hogy tudjanak statisztikákat gyüjteni rólam, meg nezhessem a reklámokat?



Még egy év van a nethűségemből aztán én befejeztem a számítógépezést egy életre.


Amikor még pentium 3 masok voltak sokkal jobban müködtek a dolgok, meg a programok.


Hülyítsék a jó anyjukat a fszságaikkal a tisztelt infomérnökök.

2012. máj. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen már az, hogy a legtöbb népszerű szórakoztató portál azt lesi meg csekkolja első körben, hogy te miylen országból meg miylen böngészővel vagy rendszerrel mész rá az oldalra, aztán meg lefut vagy 30 adverticum script meg googlesynication statisztika.


Te meg várjál a sorodra júzer.

2012. máj. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én megértem a felháborodásodat, de légyszíves legközelebb a kérdésre válaszolj.
2012. máj. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!