Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen programmal készítették...

Dj-tes kérdése:

Milyen programmal készítették a farmerama játékot?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
tudod mi az a programozás? (csak költői kérdés)
2012. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
persze :) de én a programra vagyok kíváncsi :)
2012. máj. 7. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:

nem programfüggő. a nyelv fontosabb. java pl. biztos kell hozzá


de miért ide írtad a kérdést, és nem programozáshoz?

2012. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bocsi rossz hogy kategóriába írtam én arra lennék kíváncsi hogy lehet olyan hátteret készíteni mint farmerama
2012. máj. 7. 20:44
 5/10 CactusClone ***** válasza:

Ezt megmagyaráznád? Milyen háttérre gondolsz? Mert nekem a háttér az background, és akkor az egy képfile.

A program fejlesztésénél meg felhasználtak java-t, flash-t, php-t, sql-t, css-t stb. A grafikához meg biztos nem Photoshop-t használtak :)

2012. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor milyen programot ? :) és még azt szeretném megkérdezni hogy milyen programmal lehet olyan animációt készíteni mint az állatok a farmeramaban :)
2012. máj. 8. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:
ugyan nem azzal csinálták, az 100%, ettől függetlenül az adobe after effects jó erre
2012. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az pont megvan :D
2012. máj. 9. 09:25
 9/10 anonim ***** válasza:

itt van hozzá tutorial:

[link]

2012. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A háttereket meg tudod csiálni akár PhotoShop-pal is,az animációkat meg Adobe After Efects,Premier,stb.
2013. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!