Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szervergép bérlés olcsón?

Szervergép bérlés olcsón?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ebben a témában otthon, kéne egy kis segítség. Olyan kellene, hogy bérelni egy számítógépet, stabil IP címmel, és arra felpakolnám az összes, eddig csak itthon, a saját gépemről futtatott szervert (minecraft, couter-strike, cod4, cod6, teamspeak, stb.), hogy minden szerverem 24/7-es legyen. Ilyet hol érdemes bérelni olcsón? Lehet simán itthonról is rendelni, vagy személyesen kell? Miskolci vagyok, ha ez számít.

2012. máj. 7. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Vps-t tudsz bérelni olcsón.

De nem hiszem hogy örülnének annak ha játékszervereket futtatnál. Szerintem ilyen helyen tilos.

2012. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy szerver bérlése nem olcsó dolog.

Egy VPS bérlése TALÁN az, de ennyit egyszerre nem fogsz tudni futtatni, csak ha elég erőset veszel, ami szintén drága.


Ami neked kell az havi 10-15.000 alatt nem biztos, hogy kijön és ez a minimum.

Megéri?

2012. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10.000-nél többet nem tudok rászánni, akkor ez ugrott. Azért köszönöm.
2012. máj. 7. 20:49
 4/5 anonim válasza:

VPS-t már havi 2-3 ezer forintból is meg lehet oldani, nézz utána, rengeteg szolgáltató van ;)

Google a barátod: VPS szerver bérlés, csak néha nem veszik bele az áfát, arra figyelj!

2012. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó, csak amit annyiért kap koránt sem lesz elég arra, mit akar!
2012. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!