Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan számítógépet...

Hol lehet olyan számítógépet venni ami azért viszi pl a cod black opsot vagy mw3-at? (max 110 ezer vagy 100)

Figyelt kérdés
Linkeket kérek, igaz karácsonyra kell a gép ami még messze van de minnél hamarabb legyen hely ahonnan vásárolhassak. A mostani játékokat valamennyire vigye (bf3-at nem érdekel ha nem viszi) Fent irtam hogy a Black Opsot vigye el mivel több játékot nem ismerek amik meg most vannak a mostani gépem is viszi. Előre kössz a Linkeket!!
2012. máj. 6. 19:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ezt a haverom rakta össze: [link]
2012. máj. 6. 20:22
 12/16 anonim ***** válasza:

Geil parasztvakítás átlag felhasználóknak, kingmax ugyanúgy megállja a helyét 5ezerért 1 modulban. Gépház szintén nem mérvadó, 5ezer körül kapsz normálisat.

FSP Hexa 500w 12ezer, Processzoron meg videokártyán ne spórolj, inkább a többiből faragj. Én winchestert is hardveraprón vennék.

2012. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De jó ez nem? ha nekem ennyi lovéért jó akkor ez megéri nem? probléma nincs vele? Ez viszi a BF3-at is nem? :D (sok a kérdés bocs)
2012. máj. 6. 20:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Olvasd el megint az összes hozzászólásom, pénzkidobás a lustaságod miatt, ennyi pénzért jobbat kapsz. Ha neked ez jó, én nem ítélhetem meg a döntésed.
2012. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Enyém lesz a legjobb válasz :P : 10GB RAM, 1GB videókártya, 2,6GHRZ Processzor, 500GB winchester, ÉS:



82000FT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



link: :D [link] De külön a rendelésbe be kell írni milyen pluszt akarsz!

2012. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Persze, ez egy szörnyű konfig!

2,6GHz Celeron processzor, elavult platformra építkezve. 10GB RAM meg mi a fenének? Jelenleg 4GB RAM bőven elég, de esetleg hosszú távra tervezve jöhet 8GB is (és még dual-chanel is kihasználható, nem úgy, mint 6 meg 10GB esetén).

A videokártyán közel sem a memória mennyiség az elsőrendű szempont, de még csak nem is a második. A GT430 meg egy gyenge kártya, ráadásul 15k-ért rablás. 17k-ért több, mint 2x erősebb kártya kapható! Tápegységről semmi infó, de valószínűleg valami ipari hulladékot raknak bele. Szóval ez így nem igazán jó, sőt kifejezetten rossz összeállítás 82k-ért.

2012. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!