Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gép kidobál játék közben a...

A gép kidobál játék közben a vágólapra. Felveszem, tovább játszok, kis idő múlva megint leteszi. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes fogalomzavarba vagy. Nem vágólapra dob ki hanem az aszalra és nem felveszed hanem visszaállítod. No de mind1 így is értem. Valami program miatt ami látható akar lenni valami esemény miatt. Vírusírtó, tűzfal. Ezekre tippelek
2009. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vágólapra? Nem az asztalra?

Egyébként valami olyan program fut, ami átveszi magától a vezérlést, és előtérbe helyezi magát valószínűleg. Ha nem fut semmi extra elvileg a háttérben, akkor lehet, hogy valami rosszul megírt malware (spy/adware).

Vagy lehet, hogy egyszerűen rossz a bill. (Nem kontaktos a Start menü gomb?)

Illetve ATI kártyátnál a Catalyst szokott néha megőrülni: kapcsold ki a VPU recovery-t, és/vagy frissítsd a drivert.

Egyébként passz, ha egyik sem.

2009. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem akkor csinált ilyet, amikor be volt kapcsolva az asztal kiterjesztés (tv-n néztem videókat).

ha van ilyened, akkor azt kell kikapcsolni, mert olyankor az egér kimegy a képernyőből a másik megjelenítőre és amikor kattintasz, akkor aktiválja az asztalt.

2009. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen.Ment a töltés alatta.

Azért nem gyanakodtam rá, mert eddig is csináltam így és nem volt vele probléma.

Köszi a válaszokat.

2009. jún. 23. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Game Booster progit!Játék előtt kikapcsolhatod vele az összes futó alkalmazást.Befejezted a játékot akkor vissza.Két kattintás.
2009. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!