Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan aktiválhatom a battlefi...

Hogyan aktiválhatom a battlefield3-at playstation3 konzolon? Egy hónapja vettem playstation3-at kaptam hozzá battlefield3-at battlefield 1943-at és a probléma az hogy akárhányszor próbálom aktiválni sose fogadja el a kódot

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 23:43
 1/5 A kérdező kommentje:
+Ide még annyit írnék ami nem fért ki hogy battlefield3 menübe azt irja hogy online pass check failed.Hol lehet bf3,bf1943-at aktiválni?
2012. ápr. 21. 23:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Készíts egy új felhasználót, psn regisztrációkor a lakcímhez angol címet írj be. A játékot ezzel az angol accountal indítsd és ide írd be az online passt.
2012. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!És akkor a battlefield1943 is működni fog?
2012. ápr. 22. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen. A battlefield1943 csak egy kód ugye?

Ezt a kódot a store-on belül tudod játékra váltani, ha beírod ide(kép lent)


[link]

2012. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,csak egy kód.Sikerült minden köszönöm.Privátba majd add meg a psn-ed és toljuk együtt :d.Elvileg a bf1943 csak 30percig játszható "trial" módban.Érdekes mert reggel kb 1 órán át toltam. :d
2012. ápr. 22. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!