Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 64bit és Xp 32bit hálózat...

Pistyu kérdése:

Win7 64bit és Xp 32bit hálózati megosztás hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengetegsezr felmerült már ez a probléma és, rengetegen, válaszoltak már rá és isten lássa bűnös lelkem mindet végigcsináltam, de mindhiába. Ezúton szeretnék úgy segítséget kérni, hogy a saját adataimat adom meg és hátha csak nálam van vmi egyéb elállítva amit máshol nem vettek számításba.


Adott hálózat 4 gép(3 asztali, 1 laptop):


Router: TL-WR741N


1 gép:

win Xp Prof. 32bit SP2

vezeték nélküli csatlakozás usb stick(TLWN422G)

állandóan megy(szervergépként,nyomtató,hdd,stb.)


2. gép:

win Xp Prof. 32bit SP2

ethernet csatlakozó


3. gép:

win Xp Prof. 32bit SP3

vezeték nélküli(TP Link kártya)

Access Point-ról


4. gép

win 7 64bit Home Premium SP1 laptop

ethernet vagy vezeték nélküli


Mindegyiken "WORKGROUP" a munkacsoport, mindegyiken engedélyezett a NetBIOS tcp/ip felett, a hálózati csport beállításaia a win7-es gépen:

Hálózatfelderítés be

fájl és nyom. megoszt be

megosztás bekapcsolása mindenkinek be

média megosztás ki

128 bites titk. be

jelszavas védelem ki

windows kezelheti a kapcs. be


A gépek pingelhetők és Ip cím alapján el tudom érni őket sőt ha porttal adom hozzá a nyomtatót(amin idáig szenvedtem) akkor az is működik. Távoli aztalokis működnek ip-vel.

Aki tud erre valamit az kérem segítsen mertz majd szét vet az ideg.

Köszönöm



2012. ápr. 21. 14:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!