Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jóra értékellek ha válaszolsz!?

Jóra értékellek ha válaszolsz!?

Figyelt kérdés

Megvettük a Sacred nevű játékot,felrakom,elindítom és bezárja az egésszet(a Sacred.exe működése leállt).

Szerintem az a baj hogy az op.rendszerem win7 a kompatiblitást is átállítottam win7 re de akkor sem. a konfigom is megvan bőven a játékhoz.Másik gépen is win7 van és régen is megvolt de akkor futott rendesen.Eredeti a játék ugyhogy az nem lehet a baja.A konfigra gondoltam még hogy win7 nél magasabb lehet de nem nagyon értek hozzá ezért ide leírom.

A Sacred gépigénye:

Pentium 4-1.4GHZ or higher

512mb RAM

HDD 2.5GB(ez nem valami fontos)

CD/DVD 8x

Graphics Card 64mb Directx Compatible

OP rendszer windows98/ME/windows2000/xp


Az én rendszerem:

1GB ram

WIN7oprendszer

1.66 és 1.67GHZ a proci


SEGÍTSETEK!

a jóra értékelés sem marad el!!!!!!



2012. ápr. 20. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a Win7 lesz a ludas. Esetleg a videókártya.

Nekem sem megy, pedig eredeti, de egyszerűen nem tudom működésre bírni. Nekem core-i7 920 (4X 3,2 GHz), 8 gb ddr3, gtx 480, Win7 x64

2012. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy dxdiag-ot,és ellenőrizd a directx 9-et.
2012. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szedj le egy crackelt változatot, hidd el, nem érdemes eredeti játékkal vesződni.

Megveszed, berakod a polcra mert jól néz ki, és játszol a crackelttel.

Nem marad el a vásárlási élményed ugyanakkor játszani is tudsz vele. :D

Itt egy letöltési link is:

[link]


A végére pedig egy kérdés: mik vannak beállítva a sacred settings-jébe?

2012. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de a probléma megoldódott és az volt a baj hogy éppen ujra raktam a gépet és nem volt fent a vidi kártya driverje:(

Már csak az a gond hogy cd röl indul és nagyon zavar.Hogy tudnám megoldani hogy ne cd röl induljon?

2012. ápr. 20. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Crackeld és nem kell CD
2012. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] sztem itt letudod szedni a cracket ha nem akkor keress tovább google "sacred crack download"
2012. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
T-mobile os internetem van és ez a sz@r nem enged be az oldalra:((((((((((((
2012. ápr. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!