Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 3GB-os netem van és most mit...

3GB-os netem van és most mit csináljak? Jóra értékellek ha válaszolsz!?

Figyelt kérdés

tegnap hozott haza apám egy új mobil netet ami úgy volt hogy korlátlan.Leszedtem a metin2 őt aztán kiderült hogy nem korlátlan.

Most azt szeretném kérdezni hogy ha elindítom a metin2 öt és játszok vele 3-4 órát az mennyi netet vesz le?10mb nál többet?köszi a kommenteket és cserébe jóra értékellek!


2012. ápr. 15. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha offline játszol akkor semmit. Ha online akkor - első alkalommal - akár több gigát is leszedhet, attól függ milyen szerverre csatlakozol.
2012. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Túlszárnyalja a 10 megát nagyon, csak gondolj arra, hogy egy oldalt betöltesz akkor már ott is megákról beszélünk.
2012. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a játék.Nem ismerem a Metin2-őt.Ha játék közben tölti le a tartalmat ami kell akkor akár 30-40Mb-al is számolhatsz óránként vagy akár még többel is.De ha a telepítő mindent tartalmaz és csak infó áramlik hogy ki,mi hol van,mi van akkor kb 10-20Mb-ot kóstál óránként de lehet kevesebbet,ez függ attól is mennyien játszanak a szerveren,körülötted.Például a Guild Wars nekem csak 4Mb-ot evett óránként mivel más játékosokkal nem találkozol szabad területen csak a városokban.A World of Warcraft viszont volt ahol megette a 20Mb-ot is de rengetegen rohangáltak körülöttem.


Szóval olyan szerveren játsz ahol nincsenek sokan és akkor talán megúszod 10Mb-al,feltéve hogy nem játék közben tölti le a tartalmat hanem a telepítőben benne volt minden.Ha a játék közben tölti le a tartalmat akkor mindent vegyél le minimumra,mindent kapcsolj ki amit csak lehet (terep tárgyak meg hasonló) így talán lent tarthatod a fogyasztást de 10Mb-al akkor is többet fog enni szerintem ebben az esetben.

2012. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Keress a neten valami korlátozó programot, ami letiltja a netet ha eléred az általad beállított korlátot.


Kb 10-15mb-forgalom óránként...

2012. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!