Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » YouTube közben kék csíkokra...

YouTube közben kék csíkokra vált a képernyő (bővebben lent). Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár napja játék közben YouTube-on zenét hallgattam, és egyszer csak az egész kép átváltott függőleges kék csíkokra, köztük egy-egy vékony feketével. A zene ment még pár másodpercig, majd az is elhallgatott. Gép reset, nem nagyon vetettem rá ügyet, gondoltam túlterheltem vagy valami. Majd a mai napon csak simán kb 15 perc YouTube után ismét bekövetkezett ugyanez. Gépresi után direkt megint felmentem YouTubera, és most pár másodpercen belül bekövetkezett. Ez csak YouTubenál fordul elő, semmi másnál. A gép új, november óta van meg. Én hardverhibára gyanakszom (videókártya), de remélem nem. A konfig:


GA-990XA-UD3

Phenom II X4 955 BE alap órajelen

Thermaltake Contac 21 procihűtő

Kingmax 4GB DDR3 1600MHz

Sapphire Radeon HD6870 FleX Edition alap órajelen

Chieftec CTG-500-80PB 500W

Seagate Barracuda 500GB SATA3


Catalyst legfrissebb, 12.3, videókártya BIOS szintén most lett frissítve. Túlmelegedés kizárva, mert futott a Sapphire TriXX, amit úgy állítottam be, hogy mindig +20%-on pörögjön a hőfokhoz képest (pl: 50°C - 70%), és nem volt eszeveszett pörgés, tehát nem melegedett túl. Eddig mióta megvan soha nem volt vele ilyen jellegű probléma, szerentém ezt megoldani. Köszönöm előre is!


2012. ápr. 20. 13:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!