Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ír az írom?

Miért nem ír az írom?

Figyelt kérdés
van egy LG írom,mindent írnia kéne,már egyszer írtam is ki vele,de azóta más alaplapra van csatlakoztatva(kicsit átalakítottam a pc-t),és amikor elkezdené írni,akkor kb 3-4 rublikánál megáll és hibát ír és teljesen tönkreba*ssza a lemezt,cd-t,dvd-t egyaránt,ez miért van?lehet köze ahhoz,hogy átépítgettem?

2012. ápr. 14. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán egy firmware frissítés megoldja a problémát. De lehet az is, hogy rosszul van jumper-elve (bár ez a hiba inkább csak akkor áll fent, ha több író, vagy olvasó van a gépben).
2012. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasni azért olvas?
2012. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
olvasni olvas.azóta átdugtam az egyik meghajtóból az adatkábelt,úgy kiírta amit akartam.egyébként 2 vincsezster van bekötve,egy külső vincseszter tároló meg ugye a dvd-író.meg van benne még egy dvd olvasó is,csak az nincs most bekötve,mert nincs rá hely.
2012. ápr. 14. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg rosszul van jumper-elve. Tedd át master-re a jumpert és működni fog! Js és inkább újraírható cd-vel teszteld, azt nem lehet elb*szni :)
2012. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!