Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most rakattam újra a gépet a...

Most rakattam újra a gépet a haverommal és ezek a problémák merültek fel? (lent írom)

Figyelt kérdés

Be akarok lépni egy játékba de a következőket írja ki :

1.Ellenőrizd hogy a videó kártya megfelel-e a játék minimális követelményeinek (meg felel)

2.Telepitsd a directX legújabb verzióját (telepítettem)

3.telepíts a videókártya legfrissebb eszközkezelőit a gyártó honlapjáról (nem tudom hogy kell,lehet ez a hiba)

4.open gl-ről változtasd directx-re a megjelent módot (nem tudom mert oda se tudok belépni de szerintem nem ez a gond)

5.töröld a játék "config.cfg" konfigurácios fálját a germna truck simulator dokumentumában és a következő indításkor újra létre hozza (meg próbáltam és nem változott semmi)


:ezt írja ki problemnek az ()-jelest csak én mondom amúgy ha segít a válaszban a játék neve GERMAN TRUCK SIMULATOR

-BOCS HOGY HOSSZÚRA SIKEREDETT


2012. ápr. 5. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Újratelepítéskor a drivereket is fel kéne rakni. Miért nem olyannal csináltatod, aki ért is hozzá? A haverod egy béna balfácán.


Pontosan azt tedd, amit az idézett hibaüzenet ír. Töltsd le a kártyádhoz a video drivert, és telepítsd fel. Ha meg már benne vagy, akkor chipset, hankártya, hálókártya, blablabla, minden hardverhez a neki megfelelő drivert tedd fel.

2012. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Videókártya illesztőprogramot frissíts, directX-ben futtasd.

Vedd le minimumra a grafikát és úgy indítsd el, memória+processzor igényes játék

2012. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

amugy ért hozzá a haverom csak el kelett meni és ezt a kalibát rám hagyta

amugy nem vagyok olyan gép zseni de amugy meg probálom meg tudni milyen videókártyám van és intézem köszönöm szépen mind a kétt választ igy már talán menni fog

2012. ápr. 5. 10:55
 4/7 A kérdező kommentje:
és hogy ? hol ? kell frisíteni a videókártya illesztő programot ???
2012. ápr. 5. 10:57
 5/7 A kérdező kommentje:
és illesztő programpot honnan kell letöltenni pontosan
2012. ápr. 5. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd le hogy milyen típusú videókártyád van!
2012. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már sikerült mindent meg csinálnom de azért köszönöm szépen
2012. ápr. 6. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!