Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés
Néha egy kattanó hangot lehet hallani a gépházból és utána lefagy a gép teljesen. Már eég idegesítő, még egy játékot sem lehet megnyitni rajta.

2012. ápr. 10. 09:16
 1/7 A kérdező kommentje:
elég*...
2012. ápr. 10. 09:51
 2/7 pcguru22 ***** válasza:
Nézzd meg honnan jön az a kattano hang lehet táp lehet hdd.
2012. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lordsithlord ***** válasza:

Kattogó hang lehet a HDD vagy valamelyik venti.


Nézd meg, hogy ha leáll a gép, valamelyik venti nincs-e felforrósodva. Valószínűleg nem lesz, de ez is egy lehetőség.


Sokkal valószínűbb a vinyó hiba. Javaslom, futtass egy HDD ellenőrző progit (HDD Sentinelt javaslom). Ha a vinyó hibás, az ki fogja mutatni.

2012. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lordsithlord ***** válasza:
Amit kifelejtettem: ha a vinyók rendben vannak, akkor valóban, lehetséges, hogy a táp nem ad le elég áramot (1-2 éves tápnál már szokott lenni ilyen, az idősebbeknél meg már igen gyakori hibajelenség). Ha se nem venti, se nem vinyó, javasolnék egy tápcserét.
2012. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sasli válasza:
Az én véleményem szerint:Szépen szétszeded a géped porszívó elő és mindenhonnan kiszívja a port.Még jobb hangja is lesz. (Nekem bejött.)
2012. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kattogás a HDD tönkremenetelét jelzi .

Egy darabig még így is fog működni oszt leáll végleg .

Mechanikus hibára utal amit írtál .

Lehet javítani de jobban jársz ha veszel a gépedbe egy új HDD - t .

-Alex-

2012. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat. Szerintem nem hdd-t veszek hanem akkor már egy új gépet mert ez már tényleg elég régi és elég gyenge is.
2012. ápr. 13. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!