Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassul be ennyiszer a...

Miért lassul be ennyiszer a gépem?

Figyelt kérdés

Semmit se csinálok rajta csak filmet nézek és amikor mondjuk megállítom mert valamit megakarok nézni neten fél óra amíg megnyitja a Chrome-ot (a háttér műveletek mint mondjuk automatikus tisztítás meg ilyenek le vannak tiltva szóval nem attól lassul be)... de van hogy már úgy kapcsol be, hogy lassú pedig Advanced System Care-el legalább hetente 2-3x registry tisztítás megy, merevlemez töredezettség mentesítés, vírusirtás szóval nem igazán értem pedig az oprendszert nem rég raktam újra kb. 1 hónapja (Windows 7 Ultimate 64bit) azelőtt pedig Home Premium 64bit volt rajta amivel úgy szint lassú volt gyakran de volt és van is olyan, hogy baromi gyors.. ja és azt is megszabtam milyen programok indulhatnak el bekapcsoláskor szóval amiatt sem lassulhat ennyire

Amúgy ilyen gépem van:

CPU: Intel Pentium Dualcore e6500 2.93Ghz

RAM: 2gb ddr2 ---->lapozófájl 8GB ----> úgy van beállítva a gépem, hogy minden kikapcsolásnál törölje a lapozófájlt

Videokártya: Nvidia Geforce 9800gt 512MB

igen tudom h gagyi a gép...

ha kell még valami infó a gépemről csak szóljatok!


2012. ápr. 6. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kezdetben megszabadulnék az advanced system care-től meg a registryt sem piszkálnám, azt hagyjuk meg a windowsra.

Szerintem a merevlemezed régi és már lassú, nem az igazi.

Teszteld le pl a "hd tune pro" nevezetű programmal meg csekkold a smart infókat is vele, hogy nem jelez-e valami hibát.

(Azt a 8 giga lapozófájlt én sokallom elég lenn a 4 is.)

2012. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

bocsi elírtam 4GB a lapozófájl

köszönöm, megnézem mit mond a program :)

2012. ápr. 6. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!