Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi pénzbe lenne ha vennék...

Mennyi pénzbe lenne ha vennék a géphez egy verseny ülést és vázszerkezetet?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva Hála a jó Istennek mehetek dolgozni és arra gondoltam,hogy a szobámba összerakatok egy ilyet.

Ha nagyon olcsón akarok kijönni akkor autóbontóba veszek egy normál állapotú ülést és veszek vasat és un testvéremmel összehegesztjük,nade mennyibe kerülne ha boltba vennék mindent ?


2012. ápr. 5. 20:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és + hidraulika :)
2012. ápr. 5. 20:20
 2/9 anonim ***** válasza:
WTF nem értem a kérdést
2012. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 5. 20:26
 4/9 A kérdező kommentje:
ilyenre gondoltam csak úgy h nem a földön van az ülés hanem kicsit megemelve valami vázszerkezetre
2012. ápr. 5. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán lehet boltban ilyet venni, rohadt drága lesz.

De amúgy ugye tudod, hogy itt nem csak a fizikai szerkezet kell, hanem egy szoftver is, ami működteti és ehhez az elektronika.


Összességében nem lesz olcsó dolog.

2012. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mihez kell szoftver a hidraulikához ? Hát akkor majd megcsinálja vmi informatikus akinek ebből áll az élete :D

Am meg ha nincs hidraulika az se baj de ahhoz nem kell semmilyen szoftver csak egy váz amit összehegesztünk és egy ülés egy fordból vagy egy opelből és kész :D

2012. ápr. 5. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:

69 ért kapsz kormányt amit a vidibe láttál de még plusz 40 e forintba tuti hogy belekerül PL: [link]

70 ért majdnem ugyan az: [link]

2012. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a hidraulika megfelelő vezérléséhez kell igen jó elektronika és szoftver is.
2012. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :) De am sztem a G 25 is ugyanilyen és fele ennyibe kerül
2012. ápr. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!