Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megér egy ilyen teljesítményű...

Megér egy ilyen teljesítményű gép 30. 000 Ft-ot? (Fontos)

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a gépet, de kissé sokallom az árát neki...

-AMD Athlon (tm) Processor 2.01 Ghz

-1 Gb RAM

-76,66 HDD

-ATI videókártya (nem tudom hanyas)

-Windows 7 Home Premimum 32 bites


Szerintetek?? Hozzáteszem a régi gépem ettől gyengébb volt...


2012. ápr. 1. 09:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Maxdata ?? SOHA !!
2012. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, jobbat találtál, mint vártam (igaz nekem a Maxdata nem mond sokat, nem vagyok képben a készre szerelt gépekkel), bár az a 60-80% teljesítmény többlet kicsit sántít. Egy 1,6GHz-es Conroe-L valóban ~80%-kal erősebb lehet egy azonos órajelű P4-nél, de annál jóval hatékonyabb (szintén azonos órajelen) az Athlon XP is. Ha feltételezzük, hogy a 420-as Celeron kb egy 3GHz P4 teljesítményét hozza, akkor az Athlon XP esetén kb 2,2GHz-t jelent...ergó nagyjából 10%-kal lehet erősebb a Celeron 420, mint az XP-2800+. Való igaz, hogy jóval modernebb egység, jobban tuningolható és abba a lapba valószínűleg lehet Core 2 Duo vagy Pentium Dual-Core procit is tenni, így összességében tényleg sokkal jobb vételnek tűnik (főleg, ha PCIe foglalat is van).
2012. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 lindmayer ***** válasza:
ekkora teljesítményű és korú gépet használtan boltból érdemes venni, ha lehet 1 éves garanciával, mert ha megveszed egy magánszemélytől, az (a bolti is) tönkre mehet 1-2 hónap múlva, és akkor lőttek a gépnek
2012. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 lindmayer ***** válasza:

ha el tudsz menni debrecenbe, akkor ezt ajánlom: [link]

és ez tényleg körberöhögi bármelyik eddig linkelt gépet

2012. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van belőle a pesti üzletben is, ha megnézed a kiírást, szóval aki ilyet akar venni, az mehet oda, ahol közelebb van. Amúgy tényleg nem rossz annyi pénzért.
2012. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!