Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megnézni a letöltö...

Hogy tudnám megnézni a letöltött filmjeimet?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi, már nagyon kész vagyok. Letöltöttem egy filmet, már mindennel próbálkoztam, de nem tudom megnyitni. Az első fájl avi, a többi meg valami out. Egysítettem a fájlokat, betömörítettem rar-ba, mert ezt tanácsolták, és úgy próbáltam kibontani. De egy out fájlt kapok, amit nem játszik le a gép, kiírja, hogy cannot render the file. Már teljesen tanácstalan vagyok, próbáltam avi-ba konvertálni, de akkor meg azt írja, hogy file size exeeld limit. Segítsetek kérlek.
2009. jún. 14. 16:07
 1/9 anonim válasza:
Próbáld meg a Bs Player-rel
2009. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt le kell telepíteni valahonnan? Bocs, de tényleg kezdő vagyok.
2009. jún. 14. 16:10
 3/9 anonim válasza:
Gondolom Win/Total Commanderrel készüt a file. Namost, ha ilyen .001, .002 fájlok lettek összeilleszteve és nem volt mellettük .crc fájl (márpedig nem volt, azért lett .out kiterjsztésű), akkor szinte biztos, hogy nem is Total Commander-rel, hanem Winrar-ral kellett volna nekiesni. :)
2009. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is darabokban szoktam letölteni a filmjeimet. Egyszer kipróbáltam, hogy egyesítettem a fájlokat és nekem is out fil lett belple, de én úgy szoktam kicsomagolni, hogy az 1. fájt megnyitom és kihúzom valahova. Az magától egyesíti utána az összes fájt és nem out lesz a kiterjesztése hanem avi.
2009. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. A crc fájl le van töltve, mégis kiírja, hogy hiányzik. Az utolsó válaszoló leírná nekem, hogy pontosan hogyan csinálta. Megnyitom az első fájlt, és hova húzom ki? Tudom értetlen vagyok kissé. Amúgy próbáltam winrar-ral is, úgy sem lett jó.
2009. jún. 14. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Megnyitod az első fájt (bevan számozva általban hogy 1, 2, 3, ... ...) (ha van jelszó beírod, ha nincs akkor nem kell) és ott van egy avi fájl. Azt megfogod egérrel és akárhova, akár az asztalra kihúzod (de a másolással is lehet) és elkezdi tölteni (közben meg magától egyesíti az összeset) Én mindig így szoktam csinálni. Remélem jólesz neked is.
2009. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Sajnos valószínű hibás az egyik fájl.
2009. jún. 15. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Próbáld meg máshonna letölteni, néha nekem is van, hogy hibás a fájl.
2009. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, megpróbálom máshonnan letölteni.
2009. jún. 16. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!