Miért van az, hogy aviban letöltött filmjeimet kiirva némelyik elindul némelyik nem? A gépen mindegyik elindult! A kiirt DVD-ről pedig egyiksem se a gépen se az asztaliban. Azt irja ki, hogy nem ismeri a formátumot. Codeket keres, de nem talál.

Figyelt kérdés

Mi lehet ennek az oka? Valami írói beállítás? Gépen semmi gond nincs egyik filmmel sem.

Tiszta ideg vagyok már a 3. DVd-met cseszem el az 5 film közül jobb esetben kettőt lejátszik de van hogy egy sem!


2011. ápr. 6. 17:50
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha sima adatként kiírod dvd-re, akkor elméletileg a sz.gépnek ugyanúgy fel kellene ismernie mint eddig, amikor a merevlemezen volt (vagy akár pendrive-on).

Az asztali dvd már más tészta, hiszen az avi csak egy konténer, az hogy hogyan van kódolva már x fajta lehet, nem biztos hogy mindet eszi az asztali cucc.

2011. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a cdről már se a gép se az asztali nem olvassa be. Amelyik mükszik annál látható többféle adat ha réviszem az egeret pl bitsebesség, időtartam...

amelyik nem indul annál csak AVI File és a méret pl 705 Mb semmi más nincs. Innen tudom hogy nem fog indulni. :(

Sajnos mindig írás után derül ki, előtte sehogy nem tudom kiszűrni mert fogalmam sincs mi baja miért csinálja ezt..

2011. ápr. 6. 18:42
 3/5 A kérdező kommentje:
adatként írom ki amúgy mindegyiket
2011. ápr. 6. 18:43
 4/5 A kérdező kommentje:
A videókép tömöritésére tippelek a nem induló filmek: mpeg-layer az indulók pedig DivX-esek.
2011. ápr. 6. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Segít az átkonvertálás a dvd-d nem játsza azt a felbontást.Nézd meg a tulajdinságait(összegzésben) a filmnek a szgépen.
2011. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!