Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok fps-t növelni?

Zozika98 kérdése:

Hogy tudok fps-t növelni?

Figyelt kérdés
nem a grafika lelyebb álitására gondolok hanem egy programra

2012. márc. 24. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Programmal? sehogy. ilyen csak a mesében van...
2012. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de monták nekem,de nemis az fps-t hanem hogy több legye az fps
2012. márc. 24. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Gamebooster, ami ilyen program hírében áll, de nagy csodát ne várj.
2012. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a gameboster is csak egyszerüen kikapcsolja a vga kártyád azon funkcóoit amiket feleslegesnek talál és elhiteti a játékprogrammal hogy futnak :)
2012. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
másal nem tudjuk
2012. márc. 24. 16:28
 6/7 A kérdező kommentje:
melyik az a program amelyik jó megizítja a videókarit
2012. márc. 24. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Advanced System Care-rel lefuttathatsz egy nagytakarítást, megszabadítja a géped a felesleges szeméttől.


A Game Booster lényege, hogy kikapcsol futó alkalmazásokat, és windows szolgáltatásokat a játék idejére, így megtakarít némi erőforrást.


Ami lényeges, a videókártyához semmi köze, az annyit bír amennyit. Annyi hogy a CPU-t és a Ramot kevésbé terheli a gép, illetve csökken az adatforgalom. De ezek csak gyengébb gépeken működnek, minimális szinten.


Videókártyádnál meg kérdés milyen van, de sztem nem éri meg különösebben túlhúzni.

2012. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!