Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a C partícióm...

Hogyan tudom a C partícióm méretét növelni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Két partícióm van:


C - az operációs rendszert ide telepítettem 20 GB

D - minden más ide tevődik


Lemezkezelésnél a D partícióból leválasztottam 10 GB-t, amit sajnos nem tudok hozzáadni a C partícióhoz.


Feltelepítettem a következő programot:

EASEUS Partition Master 9.1.0 Home Edition


Itt a három külön partíciót felismeri, de a leválasztott 10 GB-t nem tudom hozzáadni a C-hez.


Hogy tudnám megoldani ezt a problémát?


Köszönök minden választ!


2012. jan. 26. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanarra a fájlrendszerre van formázva? Próbáld a partition magicot.
2012. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha olyan területen kíván partíciót létrehozni, ahol már található egy vagy több partíció, akkor az új partíció létrehozása előtt törölnie kell e partíciókat. Ha a T billentyű lenyomásával egy meglévő partíció törlését választotta, nyomja le az L billentyűt (ha ez a rendszerpartíció, előbb az ENTER, majd az L billentyűt) a partíciótörlési szándék megerősítéséhez. Minden olyan meglévő partíció esetén hajtsa végre ezt a lépést, melyet az új partícióhoz fel szeretne használni. Ha minden partíciót törölt, jelölje ki a fennmaradó üres, particionálatlan területet, és nyomja le az L billentyűt az új partíció létrehozásához.

A lehető legnagyobb méretű partíció létrehozásához nyomja le az ENTER billentyűt. A partíció méretének megadásához írja be az új partíció méretét megabájtban (MB), majd nyomja le az ENTER billentyűt.

Ha további partíciókat szeretne létrehozni, ismételje meg a g. és a h. lépést.

A partíció formázásához és a Windows XP telepítéséhez ugorjon a 2. lépéshez.

forrás:

[link]

A merevlemezek particionálása és formázása a Windows XP telepítőprogramjával

2012. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!