Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XBOX 360 nal lehet? (lent)

XBOX 360 nal lehet? (lent)

Figyelt kérdés
Sok videót láttam h GTA IV be roncsderbiket meg ilyesmiket csinálnak természetesen multiba :). Ilyen dolgokat lehet XBOX 360 nal is vagy csak PC n ?????

2012. márc. 21. 19:34
 1/4 anonim válasza:
73%

Xboxnál ez egy kicsit komplikáltabb:


-minden embernek kell xbox, akivel szeretnéd csinálni

-minden embernek kell az xboxához internet,azon belül xbox live hozzáférés

-Minden embernek, ha van xbox live-ja is, be van regisztrálva, akkor kell szerezni Xbox Live gold-ot. Ha van gold, csak akkor lehet multiplayert nyomatni.


De ha mindez megvan, simán lehet úgy is. Feltéve,ha van multiplayer-módja a GTA-nak. PC-n ahogy előbb is írtad van, de xbox-on nem vagyok benne biztos.

2012. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van gold tagságom meg minden sz@r ami kell multihoz. Ezt eddig én is tudtam amit leírtál (elsőre gondolok) . Pls ÉRTELMESEBB válaszokat.
2012. márc. 26. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi nem tetszett az első válaszba? Értelmesebb volt mint a kérdésed... Minden kérdésedre választ adott...
2012. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem így látom. :/ Nem vagyok olyan hülye h ha van xboxom ami nincs flasheleve és ne multizzak. Amúgy kussolj!
2012. ápr. 7. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!