Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket érdemesebb venni?...

Melyiket érdemesebb venni? Xbox 360-t vagy ps3-t?

Figyelt kérdés
Sokan a ps3 mellett szavaznak mert hogy az xbox már teljesen ki van aknázva...De néztem videokat és grafikailag a boc veri ps-t
2012. márc. 15. 17:12
 1/6 anonim válasza:
Xbox 360
2012. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én novemberben vettem Ps3-at, igazából abszolút nem is hezitáltam az Xbox illetve a Ps3 között. Az Xboxot ki lehet ütni, aztán lehet letölteni hozzá játékot, nem kell megvenni 13 ezerért az eredetit, na persze ugrik az online játék. De kérdem én, mi értelme van annak hogy valaki letölt 20 játékot de igazán egyiket sem viszi végig?? Szerintem nem sok. Persze ez csak a saját véleményem. Én ps-t vettem, teljesen meg vagyok vele elégedve. Te döntesz.
2012. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ez az.. rendkívül megoszlanak a vélemények és ezért az enyém is mert nem igazán értek hozzá és egyszerűen nemtudok dönteni
2012. márc. 15. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Xbox picivel olcsóbb, míg ugyanazok a játékok ugyanúgy futnak rajta, amik ugyanannyibba kerülnek (persze ott van a HALO vagy az Uncharted is). És az Xbix kontrollere ezerszer jobb mint a PS3-é.
2012. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaja kontroller 1000 szer jobb. Volt PS3 am de jobban szerettem az xboxot (:
2012. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még azt hozzátenném, hogy vannak olyan játékok, amik kifejezetten Xboxra vagy Ps3-ra jelennek meg. Ilyen pl. a Heavy Rain, ami csak Ps3-mon jelent meg. Ez is döntő lehet szerintem.
2012. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!