Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Elder Scrolls V:Skyrim jó...

Az Elder Scrolls V:Skyrim jó játék? Vagy érdemesebb megvenni az assassin's creed revelationst?

Figyelt kérdés
Csak mert hallottam jó-rossz véleményeket róluk!
2012. jan. 17. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Skyrim egyertelmuen :D
2012. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
35%

[link]

[link]


ArticleTitle=Assassin%E2%80%99s_Creed_Revelations_multiplayer_teszt...&Platform=PS3&Game=Assassin's_Creed_Revelations_Special_Edition&Backgroundstyle=PS3&SelectedArticleTitle=Assassin%E2%80%99s%20Creed%20Revelations%20multiplayer%20teszt...&SelectedArticle=461ea9bd-7e95-49e1-89df-e36fa06e66a0&SelectedGameTitle=Assassin's%20Creed%20Revelations%20Special%20Edition&SelectedGameCategory=Akci%C3%B3/Kaland&SelectedGame=e585ef17-e99f-455b-a8e5-0e667d637b41


A skyrimre azt mondják nagyon jó játék,de nekem a kedvencem az AC sorozat (ac 2,brotherhood,revelations)

2012. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
50%

hopsz ezt elk.rtam,mint Gyurcsány Magyarországot:D


nah szval én az ac-et venném de ízlések és pofonok:D

2012. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

AC-t vedd meg a Skyrim-ot meg töltsd le.

Skyrim műküdik törtön AC-be meg van multi.

2012. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
ahogy írta az utolsó: nekem is le van töltve a skyrim és 100%-os, de nekem egy kicsit unalmas, lehet hogy az hogy olyan sokat kell menni egy feladatra, de sztem nézzél mindkettőről teszteket
2012. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp Assassin's... ha én most azt írnám hogy egyértelmű, akkor én hazudnék vagy az 1.?
2012. jan. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

sok idióta...érvekkel egyik se támasztja alá, hogy miért. Roppant hasznos válaszok mondhatom.


Először is: A Skyrim és az AC egész más műfaj, az AC egy lopakodós akciójáték, a Skyrim meg rpg. Ha az AC multija érdekel, akkor érdemes azt, a Skyrim viszont nagyon sokáig leköt. Mindkettő hangulata magával ragad, az AC revelations az Ezio trilógia nagyszerű befejezése, márha nem 10 éves vagy aki csak annyit fog fel a játékból, hogy "hööööö, lehet ugrááániiii". Az AC multi engem az előző részben sem fogott meg és ebben nem is nyúltam hozzá, csak a sztorira koncentráltam, és úgy elég gyorsan kipörgettem, azóta csak a polcomon pihen, míg a Skyrimet egy hete nyúzom és sehol sem tartok. AC sok újdonságot nem hozott az előző részhez képest.


Röviden: AC negatívumok: kevés újítás,

AC pozitívumok: jó történet, hangulat, multiplayer


Skyrim pozitívumok: hosszú, tartalmas, rengeteg lehetőség,

negatívumok: nincs multi

2012. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem a 4. válaszoló válaszát nem is vetted figyelembe. Az AC multijához mindenképp kell az eredeti verzió, de a Skyrim 100%-osan működik törtön is. Szerintem ez elég nyomós érv volt, ezért én már nem is írtam indokot. Értem hogy te pontos érveket mondtál, de szerintem az alábii érv bőven elég.
2012. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Az, hogy mit lehet könnyen ellopni és mit nem, az nem érv, csak gyökérség.

Ha egy túrórudit könnyebben ellopsz, mint egy BMW-t, akkor a túrórudi a jobb választás?

2012. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem, ha apád nem dugja a zsebedbe reggelenként a húszezrest, akkor sehogy sem fogod tudni megvenni... vannak még olyanok is, akiknél még nem terem pénzt a fa, azok hogy vennének meg minden játékot eredetiben? És most ne lökd a szokásos rizsát, hogy de ez olyan mint ha egy BMW-t lopnál el, mert azért nem fizetsz illetéket soha, hogy a lopott kocsik miatt megkárosított BMW gyár kártérítést kapjon emiatt, ellenben minden egyes háttértár és merevlemez esetében komoly illetékeket fizetsz amik pontosan a lopott termékek arányát mérik fel, és annak megfelelően kapnak juttatást az egyes cégek. Őket semmilyen kár nem éri, főleg úgy hogy semmiképp sem veszed meg, de hogy életedben játszol-e vele vagy soha ki sem próbálod az egyetlen centtel sem változtatja meg a csapat gázsiját.
2012. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!