Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom törölni?

Hogy tudom törölni?

Figyelt kérdés
ESET NOD32 vírusirtóm van.Egyfolytában Jelez egy vírust de nem tudja törölni,ezért gondoltam törlöm,úgy sem megyek vele semmire!Megpróbáltam törölni de nem engedi utána pedig javítani és azt sem! Megpróbáltam másik vírusirtót letölteni de mikor telepítettem nem engedte,azt mondta hogy addig nem tudom telepíteni míg nem törlöm a másikat mert hogy azzal valami probléma van!DE AZT NEM TOM TÖRÖLNI!! Akkor most mit csináljak egyik vírusirtót sem tudom telepíteni !! segítsetek =((
2012. márc. 20. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

FreeDrweb-et töltsd le, azzal jó eséllyel eltünteted a vírust. Utána meg NOD frissítés.

Ha ez nem megy, akkor win reinstall és NOD-ot felejtsd el.

2012. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A valódi fizetős ilyet soha nem tesz.

Ez megint az ingyenes Nod233 lehet, frissités kinai vagy kazah szerverről, de az ESET-NOD cég ezt a szervert letiltotta. Ez a kockázata annak, ha valakinek nincs rá pénze, de fizetőst akar használni!

Ugye, hogy nem vetted meg a kódot? Most pedig trójait kaptál.

Próbáld meg így: kapcsold ki a Rendszer-visszaállítást, inditsd újra a gépet, amig fekete a monitor, nyomogasd az F8-at. Csökkentett mód hálózattal, így ereszd rá a Malwarebytest.

[link]

Ha leszedte, megint újrainditás és kapcsold vissza a Rendszer-visszaállítást.

2012. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha a a gépet újra telepítem??
2012. márc. 24. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is egy megoldás. De előbb próbáld meg leszedni.
2012. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
m1, úgy is újra akartam telepíteni =))
2012. márc. 26. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!