Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet Youtube-ról videót...

Hogy lehet Youtube-ról videót törölni? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
KÖSZÖNÖM!
2012. márc. 8. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! életmentő!
2012. márc. 8. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem akarok pofátlan lenni, de miért?
2012. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hááát...hosszú, de igazából nem titkos.

az exem Magyarországon lakott, de ő igazából német volt. Utálta Magyarországot, irdatlan bunkó volt, mert most hazament Németországba, de minden magyar cuccát kidobta (telefonok, laptop, ruhák, cd-dvd-ék, töltők, zsinórok, magyar írásos lapok). Egyszóval tényleg mindent, ami magyar volt!!!! Én mondtam neki, hogy nem hiszem el, és akkor töltött fel magáról meg a szemeteszsákról (amiben összetört telefonok meg ilyenek nem voltak, CSAK magyar írásos lapok), és a kezében tartott egy lapot, amire németül ilyenek voltak írva: "Utálom Magyarországot" Szar! Szar! Szar (és még párszor a "szar" szó). Nekem ez nem esett jól, noha tisztában vagyok, hogy Németországba 100x jobb a gazdaság, tisztaság stb., de ő is tudja jól, hogy én ettől függetlenül szeretem a hazámat (Magyarországot).

És ez megbántott, mire én gyerekes módon visszaadtam egy Yuotube-es videóval, amiben egy barátnőmmel vérig szidtuk a németeket és a német nyelvet meg az exemet is. És átküldtem neki a videót. Aztán másnap belinkelt egy kérdést, amiben ezt a bizonyos videót belinkelte a kérdező és megkérdezte, hogy rólam mi a véleményük az embereknek. Az exem állítja, hogy nem ő tette fel a kérdést, de szerintem hazudik. Szóval a válaszok vérig szidtak engem és a barátnőmet és átgondoltam, rájöttem, hogy hülyeség volt az egész videós dolgot megcsinálni, és nem kellett volna idáig süllyedni. És ezért is akartam kitörölni, hogy ne jöjjön több komment + nem akartam továbbra is a Youtube-n égetni magam. és nem tudtam, hogy kell letörölni. elég részletes voltam?

2012. márc. 10. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Az a válaszoló vagyok, aki megírta a megoldást a kérdésedre, tehát az első. Azt, hogy miért tetted amit tettél, már nem az én kérdésem volt, én tiszteletben tartom mindenkinek a magánéletét. Sohasem kutakodom, mindenki maga tudja mit, miért, hogyan cselekszik. Csak azért írok, hogy tudd, nem én kérdeztem rá, miért kellett a videót törölnöd. Én segítettem, nekem ennyi elég! Ráadásul nagyon örültem, hogy megköszönted a válaszomat, ezért is hálás vagyok:) Egy 57 éves néni? Nő?Üdv. Legyen szép estéd, és szép napokat:)

2012. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még egy jó tanács ha elfogadod,nem kell minden kérdésre válaszolni, a magánéleted legyen szent, és sérthetetlen! Üdv. az 57 éves néni:)))))
2012. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a második kérdező vagyok, aki azt kérdezte, hogy miért. Írtam is, hogy nem akarok bunkó lenni,de ez egy anonim oldal, és érdekelt a történet. Amúgy elnézést kérek az első válaszolótól, tényleg olyan, mintha ő kérdezte volna, bár a "válasz" alatt mutatja, hogy ki hány százalékos válaszoló, és ez alapján meg lehet állapítani, de a kis betűket tényleg nehéz észrevenni.
2012. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem haragszom, sőt jó érzés volt elmondani/kiönteni a lelkemet ide, még akkor is, ha esetleg nem olvassátok el/nem olvassák el. (inkább magázódok).

És köszönöm a véleményeke! :)

2012. márc. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!