Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mio Digiwalker hiba. Loading-o...

Mio Digiwalker hiba. Loading-ot ír ki és nem csinál semmit. Mit tegyek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

sziasztok

Apumtól kaptam egy pda-t mert hibás és ha meg tudom javítani akkor az enyém lehet. Azonban egyből elakadok.

Tipusa: Mio Digiwalker a201. Nem reagál semmire. Ahogy beteszem az akksit, kiírja, hogy Loading és nem kapcsol be. Mindössze ennyit ír ki.

A resetet próbáltam de ugyanez. Ha lenyomva tartom a bekapcsolás gombot, szintén nem csinál semmit. Csak akkor tudom kikapcsolni, ha kiveszem az akksit. Akkor is ezt csinálja ha töltőre rakom.

szerintem az op.rendszerével van valami baj. Azt újrarakjam? Vagy mit csináljak?

Köszi előre is a segítséget. :))



2012. márc. 17. 12:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!