Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fable The Lost Chapters-A...

BlackEs kérdése:

Fable The Lost Chapters-A sziklába szúrt kardot hogy lehet megszerezni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mikor tudom kihúzni azt a kardot ami Avo temploma mellett található? Akár hányszor próbáltam mindig abba marad az animáció és elengedi a kardot, pedig nem egy gyenge karakterem van. Full-ra van rakva az összes erőléti skill kivéve a fizikum az nem hetes szintű hanem hatos. Mit kell tennem hogy enyém legyen az a kard? Netán ennyire számít az a 1 kis fizikum skill up? A válaszokat előre is köszi
2012. márc. 13. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emléxem én csak akkor tudtam kihúzni ha minden skill ami fizikumra épít maxon van és csak akkor vagy elég erős hozzá. Am nem olyan jó kard :)
2012. márc. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor majd a fizikumra is fogok gyúrni. :)
2012. márc. 13. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
van a youtube-on egy videó amibe az összes spéci fegyót bemutat és azt is h hol találod őket mi kell a megszerzésükhöz
2012. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két módszert emlegettek, bár én nem vesződtem vele, mert addigra szerezhető jobb kard is:

- vagy kimaxolt fizikai tulajdonságokkal gyürkőzöl neki

- vagy elsőre kis girnyóként bebukod majd fejlesztesz a fizikai képességeiden. Elvileg ennyi az elvárt +szint az első próbálkozáshoz képest:

Physique +5

Health +2

Toughness +3

2012. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de már megszereztem a kardot és nekem annyira nem jött be, Avo könnycseppjénél az biztos hogy gyengébb kard.
2012. márc. 14. 21:59
 6/6 anonim válasza:
A fizikumnál minden szintet maxra, csak akkor lehet kihúzni.
2012. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!