Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zúg a számitógép mint az...

Zúg a számitógép mint az állat, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A minap amikor hazajöttem , bekapcsoltam a gépet és nagyon erőssen elkezdett zúgni .

Kikapcsoltam szétszedtem , kivettem a tápot ( gondoltam az a baja , onnan jött a hang ) kipucoltam szépen , kitakaritottam a gépet. Semmi nem volt összekadva.


Amikor bekapcsoltam (most ) elkezdett zúgni. 2 óráig ezzel szenvedtem , kicsit beguroltam belerugtam a gépbe egy nem túl erősset , ekkor elált a zúgás , visszajött.

És ez igy ment folyamatosan . Ha megemeltem egy pár centire a taljtól és kicsit leengedem ( tehát ha ütés éri ) elhakul a hang. Most amikor utóljára leejtettem , teljesen elmúlt a zúgás.


Nem tudjátok mi lehetett / lehet a baja ?


2012. febr. 1. 17:31
 1/3 Argloss ***** válasza:
Csapágyas lett a hűtő, cseréld ki...
2012. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rugásal nem javítunk. Majd ha a vinyód behal megtanulod miért. Ilyenkor gépház levesz s belenéz. Ez ventilátor lesz jó eséllyel.
2012. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt ne úgy képzeljétek el h szétrúgtam a gépet :)

2-3 Centire felemeltem a földről és leengedtem , ekkor kicsit-kicsit lejjebbment a hangja , ezután elmúlt.

Tudtommal ha csapágyas akkor nem ezt csinálná.

2012. febr. 6. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!