Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet elforgatni 180°...

Hogy lehet elforgatni 180° -al egy videót anélkül hogy újra kéne kódolni az egészet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Fejre állítod a monitort.Viccet félretéve nem emlékszem de volt olyan lejátszóm aminek opcióban volt ilyen beállítási lehetősége (tükrözés forgatás fehér fekete stb)Ha egyszeri alkalomra kell ebbe az irányba kutakodj.
2012. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszeri alkalommal nekem is sikerül, de mivel nem mindig akarnám forgatni meg másnak is odadnám így jó lenne véglegesíteni. Próbáltam is de mivel elég hosszú videókról van szó, újrakódolással nagyon sok időt venne igénybe, anélkül meg nemtudom lehet -e egyátalán.
2012. márc. 11. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát a vlc-ben van olyan hogy elforgatás, meg felvétel is.

Öszze tudod rakni...

2012. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Össze tudnám de úgy se gyorsabb mint konvertálva, sőt még lehet lasabb is :|

Ezek ilyen több 10 órányi videok, tehát vmi gyors módszer kéne.

2012. márc. 11. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egyszerű. Csak ott megy gyorsan ahol azt a lejátszó megfordítja neked, egyébként sajnos csak a konvertálás segít, mert ugye sok player és asztali lejátszó ilyent nem tud és bizony át kell mindet konvertálni...
2012. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:/
2012. márc. 11. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Na találtam.... Handbrake a neve, ott elforgathatod, és miután átkonvertálod már olyan marad.
2012. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de már sikerült megoldanom h a kamera eleve úgy vegye fel ahogy kell, így nem kell vacakolni a napokig tartó újrakódolással.
2012. márc. 21. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!