Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell univerzális...

Hogyan kell univerzális távirányítót kódolni?

Figyelt kérdés

URC 22B-6N típusú, a tv márkája Daewoo.

Találtam kódot, hogyan tudnám a tv-re hangolni? Annyira nem értek hozzá...

Előre is köszönöm.


2011. okt. 23. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyomd le a SET gombot, tartsd nyomva és nyomd le mellé annak az eszköznek a gombját, amire rá akarod programozni a kódot, pl. TV, VCR, stb. A led ekkor világítani fog, írd be a kódok, a led elalszik, megtörtént a programozás.
2011. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, én is így próbáltam, de a LED állandóan világít. Hiába cserélek elemeket. Mi baj lehet?
2011. okt. 23. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem alszik el a led, hanem villan kettőt, akkor az azt jelenti, hogy hibás a kód amit beírtál.
2011. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem kötözködni akarok, de előbb már működött. Amikor a Powert akartam kipróbálni, hogy kikapcsolja-e a televíziót, azóta világít Folyamatosan.
2011. okt. 23. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vettem kötözködésnek. Villan kettőt miután beírtad a kódot, vagy nem is villan, hanem folyamatosan világít?
2011. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos, először amikor kipróbáltam rendesen villant kettőt, ahogy le van írva és nagyjából működött is. Viszont ki akartam kapcsolni a készüléket és nem sikerült, azóta világít folyamatosan bármit csinálok.
2011. okt. 23. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Vedd ki az elemet, várj pár másodpercet és rakd vissza.
2011. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most úgy tűnik jó!
2011. okt. 23. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!