Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hova tüntek a fájlok? Ránézésr...

Hova tüntek a fájlok? Ránézésre bentvannak, megnyitva üres.

Figyelt kérdés
Van egy 32gigás memóriakártyám amit tegnap telepakoltam jórészt zenékkel. Most nézem ránézésre bent van, mikor még csak a számítógép van megnyitva ám mikor megnyitom a memóriakártyát, csak az üres mappákat látom. Egy, kettőbe van bent amit belemásoltam.
2012. márc. 9. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy ránézésre megvan? Illetve az hogy a számítőgép meg van nyitva?:O

Nem egészen értem a kérdést ezek miatt.

Nem lehetséges egyébként hogy rejtettek a fájlok?

2012. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
SZámítógépet megnyitva látom, hogy majdnem tele van a mem.kártya. Mikor megnyitom és rámegyek a benne lévő 1 mappa tulajdonságaira akkor pedig látható, hogy alig van bent. Hol vannak azok a fájlok amiket rámásoltam. Mintha láthatatlanok lennének. Új memória kártya.
2012. márc. 9. 18:47
 3/3 A kérdező kommentje:
2012. márc. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!