Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tablet pc gond mit tehetek?

Tablet pc gond mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy m70007t tablet pc m,egyik napról a másikra elromlott.ha megnyomom a bekapcsoló gombot csak egy android figura van a képernyőn és a szoftver verziója,sehogy sem lép tovább ennyi.mit tehetnék?géphez hogy lehetne csatlakoztatni ujra telepíteni vagy valami??


[link] -ilyen



2012. márc. 8. 12:07
 1/4 Leky válasza:
Nekem is ilyen gondom van, de én ahol vettem ott ígértek hozzá egy frissítést ami megoldja a problémát. Ha neked még aktuális akkor jelentkezek, ha megcsináltam rajta a műtétet.
2012. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 orsi20 válasza:
Nallam is ugyanez tortent valaki segitsen
2012. nov. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Leky válasza:
Végül is nem kaptam meg az ígért frissitést. De letöltöttem egyet és megcsináltam saját magam. Sokkal jobb lett a készülék, mint a gyári (gyorsabb, jobb, szebb a kinézete, rendes market elérhető lett vele). Ha gondolod feltöltöm valahova és csinálok egy leírást, hogy hogyan kell frissíteni (nem bonyolult). Adj egy e-mail címet és feltöltés után küldöm a linket.
2012. nov. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Leky válasza:

A fenti hiba megoldása.


Legyen feltöltve a Tablet!!!


1. Letöltöd és kicsomagolod.

A linkért írj egy email-t a leky kukac freemail pont hu-ra. Nem engedi az oldal a link beszúrását.

2. Raksz a kártyaolvasódba egy min 1gb-os formázott SD kártyát és csatlakoztatod a számítógéphez.

3. Ahova kibontottad a fájt ott elindítod a CHANGER.bat-ot

4. Kiválasztod a készüléket, nekem M70007t 7" van így 11-est választottam. (Ez a lépés a legfontosabb, ha itt rosszat választasz akkor nem fog jó lenni és el is lehet rontani a készüléket)

5. Nyomsz egy Y -t

6. Kiválasztod, hogy mi a betűjele a kártya olvasódnak és nyomsz egy entert.

Elkezdi másolni az sd-re a szükséges fájlokat.

Ha végzett nyomsz egy bill-t.

7. Kártyaolvasóból kiveszed a kártyát és a kikapcsolt tabletbe teszed, majd bekapcsolod.

A tablet magától elkezdi frissíteni az oprendszerét. (eltart egy ideig olyan lesz mintha lefagyott volna, hagyd, hogy fejezze be.)

8. Ha végzett kapcsold be a tabletet (első indulás nagyon sokáig fog tartani nem ijedj meg).

9. Ha minden rendben van akkor van egy gyárinál sokkal jobb készüléked.

2012. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!