Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

A laptopom kijelzője behalt. Vettem egy használt monitort (régi típusú)

És ha normál módban indítom a gépet akkor a kikapcsol a monitor. Csak csökkentett módban tudom használni. meg lehet oldani, hogy nor. módban tudjam használni?


2012. márc. 5. 09:05
 1/7 MaXXeGee ***** válasza:
Igen, erre való a laptopon az FN+ monitorválasztó funkcióbillentyű kombináció, hogy váltogathass megjelenítő eszközök közt. Csökkentett módban nem tölti be a drivereket. Így a másodlagos monitoron is van kép. Általában kék színnel vannak a gombokra rajzolva a funkcióválasztók. Tehát nyomva tartod az FN gombot a billentyűzeten + a kijelzőválasztónak megfelelő (kékkel felrajzolt) funkciógombot. Ez vált a megjelenítők közt.
2012. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az FN gomb meg van. De utána? Én nem találtam semmilyen kék jelzéső gombot. Végig nyomkodtam az összes gombot, de semmi nem történt.
2012. márc. 5. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad le,hogy milyen rendszer fut a gépen, ezért annyit tudok mondani,hogy próbáld a legkisebb felbontáson a legkisebb frissítéssel. Valószínű,hogy a monitorod nem bírja a felbontást és/vagy frissítést. Célszerű beszerezned egy lcd monitort..
2012. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,bocs, lehet félreértettem a dolgot..
2012. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Win 7-em van. Én is a felbontásra gyanakodtam. Csökkentett módban 800x600-on megy. de ha át megyek normálba akkor ugyan úgy kikapcsol a monitor.

Meg lett közben az Fn kombináció. vált szépen. csak a monitorra térve kikapcsol.

Majd ha lesz sok pénzem veszek lcd monitort.

2012. márc. 5. 11:39
 6/7 MaXXeGee ***** válasza:

Nem kell, monitort venned, csak vedd vissza a felbontást. Azt csökkentett módban is meg tudod tenni, meg fogja jegyezni a beállításokat. Jobb klikk az asztalon, képernyőfelbontás. 1024 * 768

Érdemes beállítani a frissítési gyakoriságot is. ezt ugyanitt a "speciális beállítások"-ra kattintva a felugró ablakban a monitor fülre kattintva tudod megtenni .. érdemes a 70- vagy 72 Hz-et választani, azt szinte mindegyik monitor tudja.

2012. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vissza van véve. 800x600-as. A Hz dolgot nem írta ott ahol lennie kéne. csak színek beállítás volt. azt le vettem 16 bitesre. de úgy se működött :(
2012. márc. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!