Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék mégis letörölni...

Hogyan tudnék mégis letörölni egy fájlt a gépről, amit nem enged?

Figyelt kérdés

Amit kiír:


"blablabla nem törölhető: hozzáférés letiltva.

Ellenőrizze, hogy a lemez nincs-e tele, nem írásvédett-e, és hogy a fájl pillanatnyilag nincs-e használatban."


Ezek mindegyikét ellenőriztem műr, és csak nem engedi kitörölni magát. Ez egy letöltött vidó, biztos nem rendszerfájl, stb. Mi lehet a gond?


Köszi :)


2012. márc. 4. 21:27
 1/5 anonim válasza:
mien fájlformátumú?
2012. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mp4
2012. márc. 4. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Kedves kérdező. Próbáld ki ezt a kis programot. Én a múlt héten takarítottam le vele a Néró-ból visszamaradt fájlokat, ami már 4 éve /nem viccelek/, borzolta az idegeimet. Aztán rátaláltam erre, gondoltam kipróbálom. Igaz, a letöltésnél az AVG-m vírusnak jelezte, de nyugodtan töltsd le, nem lesz galiba. Na 2 percen belül megoldotta a problémát:) Egyszerű a használata, jobb klikk a kijelölt fájlon, és törlés. Remélem összejön neked is. üdv. sok sikert:)

2012. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
azóta már újra indítottad a gépet?
2012. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi mindenkinek a segítséget, végül sikerült letörölnöm :))
2012. márc. 5. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!