Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka? a többi lent.

Mi lehet az oka? a többi lent.

Figyelt kérdés
netezés vagy csak sima gép használat közben bejön egy üzenet amiben a következő áll: "interaktív szolgálat, egy programnak nem sikerült üzenetet megjeleniteni az asztalon..." rákattintok hogy megnézem azt az üzenetet, és egy tartalmas hiba üzenet fogad amiben a lényeg hogy a fejlécen visual runtimbe error vagy mi, és az ablakban pedig valami BLservice van amit nem sikerült elintitani, vagy nem talál, nem tudom már pontosan, de a lényeg hogy elég sürüen fogad ez az üzenet
2012. márc. 4. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, szerintem egy újratelepítés segít a problémádon. Ez vagy vírus, vagy adware, esetleg egy uninstallált program maradéka. Ha nem akarod újratelepíteni, próbáld ki ezt a két programot: Tuneup Utilities 2012, CCleaner. Registry-t pucoltasd velük!
2012. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kiprobálom a két progit. Az ujra telepités meg nem értem miért de az után is elöjött a probléma, pedig még program sem volt szinte rajta, a rendszer pedig a géphez kapott vista lemezről van felrakva, már gondoltam arra is hogy talán az nem jó, vagy nem tudom, amugy a gép rendesen müködik csak egy kicsit idegesitő az üzenet ami mindig elöjön... :/
2012. márc. 4. 20:50
 3/4 A kérdező kommentje:
lekopogom azota nem jött az üzenet :/ :) köszi!
2012. márc. 8. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
:D
2012. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!