Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letiltottak, vagy a facebook...

Letiltottak, vagy a facebook rossz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A facebook-on várom,hogy rám írjon egy ismerősöm. Egy ideig elérhető. Amikor meglátom,hogy nincs fent kilépek, majd hirtelen visszalépek és újra elérhető lesz. Ezt már többször is kipróbáltam. Eléggé valószínűtlen,hogy pont akkor lépjen be, amikor én kilépek. Arra is gondoltam,talán egy közös ismerősünk szól neki mindig, de olyan rövid idő alatt lehetetlen. Viszont ha letilt,akkor annak úgy kellene szerintem maradnia. Vagy a facebook-kal van olyankor valami baj?
2012. márc. 1. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg csak a facebook hibája lesz.
2012. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! =)
2012. márc. 2. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak szarakodik az internete. Az enyém is szokott, azt jelzi, mintha nem lennék fent, pedig csak lassú és ha új oldalra lépek nem jelzi, hogy fent vagyok.
2012. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!