Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PSP 3004 Fleselés (? )

PSP 3004 Fleselés (? )

Figyelt kérdés
Hello van egy psp 3004-em szeretném fleselni olvastam hogy ezt a szériát csak ideiglenesen lehet fleselni de rátaláltam facebook on egy szakemberre aki megtudja állítólag csinálni fixre is. Namost nem tudom hogy ez igaz-e amennyiben igaz valaki nem tudja hogy ezt miképpen lehet megcsinálni? én csak azt a módszert ismerem amivel ideiglenesen lehet feleselni. Élőrre köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 1. 17:13
 1/2 jani:D válasza:

hát...bizz benne chip kártya az kell

csak nem hazudik :D

2012. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az ilyen szériásoknál ha az aksit kiveszed akkora flass le is ment és nem ideiglenes csak ha jelenik meg új játék nem fogja vinni új flash kell nekem nincs gond mivel nekem fat van de mi is flassheltük de pedig flasshelt volt de félre volt flasshelve ami a slimnél vagyis a tiednél nem javítható...
2012. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!