Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Arra lennék kíváncsi hogy az...

Arra lennék kíváncsi hogy az igaz-e vagy sem hogyha egy psp 3004-ki van flashelve akkor ha kiszeded az aksit vagy esetleg lemerül komolyan újra kell fleselni?

Figyelt kérdés
Itt láttam ezt : http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako.. Elöre is köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 8. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
F@szság
2012. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy kéne már újraflashelni xxxD
2012. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2012. febr. 8. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért írták:)


1 ember írta hogy "olyan flahek ha újraindítod a PSP-t akkor észre sem lehet venni"


Ez hülyeség mivel ott van hogy Frimware-t kell rajta cserélni gondolj már bele hogy alapból egy másik szoftvert teszel rá ami FLASHELT akkor hogy a francba kerülne rá a gyári nem flashelt szoftver miután letörölted


max akkor fordulhat elő ilyesmi ha netre kötöd a gépet és automatikusan frissíti magát


Miért telefonra teszel másik szoftvert kikapcsolod és a régi msgától rajta terem?


kicsit neked is logikusabban kéne fölfognod a dolgot ha a gépedre XP-t teszel újraindításkor nem lesz Windows 7


Amúgy nekem volt 3004-em 3000-ért csinálták és tökéletesen vitte és talán még most is viszi a memkártyáról a játékokat

2012. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem mit makogsz bocs :((
2012. febr. 9. 21:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Szal ha esetleg lemerül a fleselt psp vagy kiveszed az aksit megmarad a flas?
2012. febr. 9. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg
2012. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!