Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP vagy DELL? (laptop kerdes)

HP vagy DELL? (laptop kerdes)

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnek. Eredetileg DELL-t szerettem volna. Valoszinuleg azert mert az elozo gepem is ez volt, es nekem bevalt. Aztan persze minel tobbet nezelodok vasarlas teren, egyre tobb fele jon meg kepbe :)

Ebbol a kettobol nem igazan tudnek donteni.

DELL Q15R Switch i5

HP Probook 4530s ...vagy 4535s


Ki melyiket tartja jobbnak?

Amire kellene: netezes, filmnezes, jatek. Numerikus billenyuzet az elozo gepemen sem volt, az a jovoben sem hianyozna.

Koszi a valaszokat.



2012. márc. 1. 14:08
 1/5 anonim válasza:
A párom a dell-et nem venne semmi pénzért!a hp sem a legjobb!inkább a helyedben én választanék asust vagy acert!
2012. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Acer
2012. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok. Koszonom. Akkor, ahogy latom, tovabb kell meg nezelodnom a temaban :)
2012. márc. 4. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:

dell-em volt 3 évig napi 12 óra játék min. , semmi baja se volt. és 3 éve 140e kategória volt, ami nem a legjobb.

acert szerintem ne, viszont dellt, hpt,asust,toshiba,lenovo ajánlom

2012. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem dellt vegyél,de mindenképpen operációs rendszer nélkül,vagy linuxosan vedd,mert úgy jóval olcsóbb!
2013. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!