Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig lehet garancia szervízb...

Meddig lehet garancia szervízben a laptopom?

Figyelt kérdés
2012.02.01-én leadtam egy laptopot szervizre. Garanciális. Na most már 1 hónapja náluk van, hívtam őket többször is. Elsőre 2 hetet ígértek, de már ismét két hete csak azt mondják, hogy lerendelték az alkatrészt, nem tudják mikorra lesz kész. Semmi cserelaptopot nem kaptam... Ez ügyben mit tehetek? Kihez fordulhatok? Hol tudom ezt jelentei? Mert szerintem ez botrányos, hogy 2 hét alatt az USA-ból megérkezik valami, helyi szervíz meg 1 hónapig szereli a gépet. Kérlek segítsetek hol tudom ezt jelenteni!
2012. febr. 29. 15:06
 1/1 anonim válasza:
Ugyan így jártam én is!nekem 3-4 hetet mondtak, de még semmi remélem időben visszakapom
2012. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!