Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valaki feltöri adott...

Ha valaki feltöri adott esetben például a facebookomat, akkor én még azt ugyanúgy tudom használni, igaz?

Figyelt kérdés
Nem is biztos hogy észreveszem? A feltörés szó alatt annyit kell érteni, hogy rajtam kívül más is be tud lépni a fiókomba?
2012. febr. 24. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltörni nem lehet, ellenben adhatsz könnyen kitalálható jelszót, vagy belépsz valahol és elfelejtesz kilépni stb.

Nem biztos, hogy észreveszed alapból, ha semmit nem változtat rajta.

Igen, jelszó ismeretében más is be tud lépni :)

2012. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.:)..feltörni nem lehet?..de hát vannak ilyen programok is, amelyek segítségével lehet, vagy nem?
2012. febr. 24. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek olyan programok, hidd el.
2012. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindent fel lehet törni, kérdés, megéri-e. A te facebook profilodat valószínű senki nem áll neki feltörni, max a haverok kontárkodnak bele, ha kitalálják a jelszavad.


Amúgy aki bejut, akár megváltoztathatja a jelszót és onnantól te nem tudsz belépni.

Pont ezért kell normális jelszót adni.

2012. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Mindent fel lehet törni.

2. Ha kijátszod +2 haverral az elfelejtett jelszó biztonsági intézkedéseit (ami kicsit sem nehéz), az is feltörés


Az más kérdés, hogy a hozzá nem értők minden illetéktelen behatolást "feltörésnek" mondanak.

2012. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!