Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez az egyetemi ingyenes...

Ez az egyetemi ingyenes Microsoft - operációs rendszer hogy is van?

Figyelt kérdés

Ugye van az a lehetőség, hogy az egyetemi hallgatóknak biztosítanak ingyenes Microsoft op. rendszert. A Debreceni Egyetemen is meg van ez.

[link]

Ezt az űrlapot kell kitölteni. De itt ír egy 1500 ft-os lemezenkénti árat is, meg postaköltséget. Akkor nem is ingyenes?

Valaki el tudná nekem magyarázni , hogy miként zajlik ez az igénylés, hogy ingyenes -e, megéri -e? Elolvastam én róla mindent, de egy katyvasz az egész.

Előre is köszönöm!


2012. febr. 20. 11:46
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem erre már ihatsz hideg vizet:

[link]


Illetve bizonyos szakoknál amúgy még mindig elérhető:

[link]

2012. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Más megközelítésben kell nézned.

Az op.rendszer lehet ettől még ingyenes, de a díjmenetesség tárgyát, nem képezi a lemez ára (mert ezt a költséget felszámítsák - tudom, mert a Linux terjesztésében is lehet ezt csinálni) és a postaköltség (bár ezt, máshol is elkérik, ha megrendelsz egy terméket). Összehasonlításképpen nézd meg ezt az oldalt, ahol a legolcsóbban veheted meg a Win7-et (25 ezer felett van az ára, de ez, még csak a HOME Prenium 64 bit):

[link]

2012. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a lehetőség már megszűnt, nem tudsz vele élni. Amit POC ír, hogy bizonyos szakokon elérhető, az az MSDNAA, semmi köze az állami rendszerhez, amiről elvileg szó van, hanem az adott kar és a Microsoft közvetlen kapcsolatának eredménye.
2012. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! Azért még jól jött volna, már ha itt szenvedek a Vistával :)
2012. febr. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!