Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van valami megoldás, vagy...

Van valami megoldás, vagy csak új windows telepítés segíthet? A probléma lejjebb.

Figyelt kérdés

Szóval amikor bekapcsoltam a notebookom (win7-es van rajta)ahogy az lenni szokott kérte a windows a jelszót, megadtam, ilyenkor ugye következik pár másodperc várakozás és megjelenik a desktop. Nos a gond az, hogy a jelszó elfogadása után nem jelenik meg az asztal, csak a háttérkép. Bármit nyomhatok nem jelenik meg semmmi.

Egyébként minden programot ill. fájlt el tudok "manuálisan" indítani a feladatkezelőben (ctrl+alt+del).szóval a desktopon kívül minden teljesen jól működik.

Köszi


2012. febr. 20. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor csak a shell (explorer) nem működik.

Ha elindítod manuálisan az explorer.exe-t, akkor bejön a tálca?


Registriben kutakodj, lehet hogy valami vírus elállította a shell-t.

2012. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget, tényleg az explorer.exe nem futott! mostmár működik, de sajnos minden indításnál előjön ez a probléma...hogy nem indul be az explorer.exe

köszi még1x, sokat segítettél.

2012. febr. 20. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

indításnál F8-Legutóbbi helyes konfiguráció betöltése.


vagy ez:

[link]

2012. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Thanks Greg, mosmá´fasza minden
2012. febr. 21. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!