Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LED monitoron videók nézésénél...

LED monitoron videók nézésénél csík van felül, mintha negyedére törné a filmet. Mi ez? Jórészt akkor jelenik meg a csík, ha gyors mozgás van. DVI és dSub kábellel is ezt csinálja.

Figyelt kérdés

Friss VGA driver van fent, új tiszta rendszer.

Codekeket próbáltam, több féle lejátszót, de semmit sem ért egyik sem.


2012. febr. 19. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszer, milyen videokártya, milyen driver? Nem tudtad, hogy vasárnap a varázsgömb is pihen, és ki kell írni a részleteket?
2012. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

windows7 32bit, geforce n210, Illesztőprogram verziója: 295.51

De több drivert is kipróbáltam. Viszont most vettem észre, hogy az ablakok mozgatásakor is csinálja. Viszont nem mindig. ez a furcsa, nemrég még nem csinálta ezt.

2012. febr. 19. 18:29
 3/10 danika84 válasza:
nekemis ugyanez a probléma, fogalmam sincs mitöl
2012. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem megoldást találtam. A friss nvidia drivert leszedtem, felraktam a 275öst... és az megoldotta :) Próbáld ki és írj h mi lett. :)
2012. márc. 8. 14:06
 5/10 danika84 válasza:
hogyértve a 275 öst? azagond ati radeonos vagyok, ha szépen megkérnélek, segitenél nekem kilinkelni a 1dgb os ddr5 ös ati radeon HD6670 hez a friss drivert? nagyon nagyon megköszönném ha végre nekemis megoldódna a probléma, és grat hogy neked sikerült Üdv:Dani
2012. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
[link] :) ez a friss driver.
2012. márc. 9. 10:30
 7/10 danika84 válasza:
Feltettem a Drivert, mivel ez a legfrisseb verzíó amit belinkeltél, ezt irja ki? hol lehetne Frissiteni? vagy mitkel iylenkor? [link]
2012. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 danika84 válasza:
Ha erre rámegyek [link] akkor visszadob az előző képre, kérlek segits hogy aktiváljam vagy mit hogy kell:(
2012. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 danika84 válasza:

Íme még 2 Kép, és neahragudj hogy töbszörös hozzászólás, csak nemtudom hol kell szerkeszteni 1 et :S nos:


[link]


[link]

2012. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21:16: Nem kell semmit állítgatni. Ha felraktad a drivert, akkor kész vagy. Ha a videók továbbra is buzulnak, akkor talán a lejátszóval van gond. Milyen lejátszót használsz, és milyen renderer van neki beállítva?
2012. márc. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!