Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felforrósodik a Toshiba c660...

Felforrósodik a Toshiba c660 17X gépem?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van,hogy a laptopom 5 hónapos,tehát garanciális még,de mielőtt beutaznám Tornyát-Baranyát érdeklődnék,hogy másnak is volt-e ilyen gondja?


3-4 napja túlságosan felmelegszik,állandóan megy a ventilátor és egyszer csak kikapcsol.Ezt egy hűtővel megoldhatom vagy vigyem a szervizbe?


2012. febr. 18. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A túlságosant kifejezhetnéd °C-ban is.
2012. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És azt mivel mérjem?
2012. febr. 19. 12:20
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Amit linkeltél nem jó,de letöltöttem egy Everest progit,ami a HDD-hez 50°C-ot ír.Máshol nem találok értéket.

Mostanság nem használok mást,mint az internetet email olvasásra és facebookozásra (nincs másra időm) és mikor a facebookon játszom egy játékkal,akkor szokott melegedni és folyton megy a ventilátor,már le se áll közben.És pár perc múlva már ki is kapcsol.1 hete megy így,de 2 napja már nagyon szarul megy.

ha alapon megy a gép,tehát nem játszok semmivel,nem netezek,a csak zenét hallgatok akkor nincs probléma.


Leszögezem,hogy marhára nem értek hozzá,tehát úgy vegyetek,mint egy kezdőt,aki inkább kérdez,mint maga nyúlna hozzá.

Köszi :)

2012. febr. 20. 12:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem nyúlj hozzá.

Pontosabban szed le az aljáról a borítást és portalanítsd. Én pár havonta szoktam és táblákban jön ki a retek.


Ezen kívül ajánlok egy ilyen szerkezetet:

[link]

2.300Ft alatt megúszod postával együtt. Kis szar, de a célra megfelel.

2012. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A porra gyanakodtam eddig,de nem nyúlok hozzá,mert akkor ugrott a garancia,így mehetek szervizbe.Jó túra lesz 2 babával :D

Asztali PC-met simán szétkapom,ha kell,de laptophoz nem nyúlok.

Köszönöm a segítséged.


Ui.: A vaterán néztem én is,de gondoltam még érdeklődök,hogy érdemes-e,de akkor igen.Talán majd nem fog annyi port benyelni,mint most!

2012. febr. 20. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:

A ventilátorral is benyel annyi port, sőt lehet többet is.

A lényege az, hogy kifújja a gép alól a meleg levegőt.

Amúgy mennyi garancia van még a gépen? Ha már kevés (pár hét, 1-2 hónap), akkor szedd szét te. Szétszedni ugyan olyan "nehéz", mint egy asztali gépet. Csak pár kis csavar + kipattintás. De rád bízom. A lényeg, hogy a port számold fel belőle kezdésnek.

2012. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Óó..hát 5 hónapos és 2 év garanciával vettük.
2012. febr. 20. 22:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerviz + 1 laptop hűtő és legyél résen, hogy jobb lett-e.
2012. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Résen leszek...

2012. febr. 22. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!