Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezek közül melyiket választanád?

Ezek közül melyiket választanád?

Figyelt kérdés

[link]


Acer-t nem szeretnék, nincsenek vele jó tapasztalataim...

Milyen szempontok szerint választottál?


2012. febr. 13. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ASUS-t, nekem az van már 1,5 éve és tökéletesen működik. Sokan le fognak beszélni róla, de mondom én nem bántam meg. Samsung-nál elég macerás feltenni a windows-t mert van egy beépített "szűrője" ami megakadályozza a patch-elést.
2012. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is AUSUS-t választanék, jelenleg az van, csak kezd meghalni, bár rengeteget használom...
2012. febr. 13. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Toshiba Satellite L750-148 Silver W7 3Y-t a linkelt oldalról. Milyen szempont szerint választottam? Minden tekintetben megfelel egy erős akár gamer felhasználó igényeinek. A 3 év gari pedig külön szép.

Egyébként én ASUS márkájú laptopot vásárolnék!! Nekem is ASUS van, 2 éve hibátlanul működik, egyedül az ODD adta meg magát, mert abból egy gyenge Tsstcorp márkájút tettek bele - gondolták úgy sem ír sok lemezt manapság az ember. De szervízben kicserélték, sőt még új billentyűzetet is tettek bele, mert annyit használtam hogy itt-ott picit meg volt kopva a betűjelzés, valamint az Esc kijárt. Úgyhogy csak pozitívat tudok mondani a világmárkáról: ASUS!!

2012. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jahh meg mondjuk 2év háztól házig garancia van rá, ami nálam +. :)
2012. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Én most a Dell és a Toshiba között gondolkodok, de ha tudsz mondani egy ezekhez hasonló ASUS-t akkor megköszönöm:)

2012. febr. 15. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!