Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 Számítógép összekötése LAN...

2 Számítógép összekötése LAN kábellel főleg Counter Strike -hoz. De hogyan?

Figyelt kérdés

Kell e hozzá Internet?

A két gép között 1-2 méter a távolság..

Menyibe kerülne a kábel?

egy modemem van 1 Mbit/s os sebességű....

Kérlek segítsetek


2012. febr. 14. 21:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
a Media Markt ban árulnak?
2012. febr. 15. 15:53
 12/18 waland ***** válasza:
Elvileg igen, de még nem vettem mm-ben soha hálózati cuccot. Ha a Média nem jönne be, akkor a Google szerint erre vannak még számítógépes boltok: [link]
2012. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Számtech üzletben vedd.

Elvileg csak kábellel nem fog működni, mert valamelyiknek ki kéne osztania az IP címeket. Tehát statikus IP-t kell beállítani, mindkettő gépnél mást (10.0.0.1 és 10.0.0.2).

2012. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
vagyál egy router vagy kérj kolcson aki pl nm hasznalja van egy amit a az aramb kell dugni keto nal kabelt meg a gép -route masik a router és gmasik gép be csinalj egy uj halozati csatlakzást xp csinaltam meg 2 gépen mind keton xp volt windows 7 en nm tudom ogy hogyan kell de gondolom a halozati beálitésoknal és ott legaláb is xp be rudod állitani nelem sikerult
2012. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
és a counter strike 1.6 ba egyik uj jatekot kezd a msok meg find server és ott a lan ott lesz a szerver neve amit a uj jatek ba van : én még ipt sem irtam ha nem érted akor kuld mailt a negerkakas@citromail.re és kuldok képet és ossze tudod kotni a segitségével de ha már meg csinaltad akor gratulálok ugyes vagy télleg
2012. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az úgy működhet, ha azt a kábelt ami a modemembe megy, azt a másik gébbe és az enyémbe is bedugom,, úgy létrejön Lan kapcsolat?
2012. febr. 22. 22:19
 17/18 waland ***** válasza:
Az szinte biztos nem crosslinkkábel, mert azt csak közvetlen számítógép-összekötésre használják..
2012. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
OK köszi!! :D
2012. febr. 22. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!