Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell a Windowsot...

Hogyan kell a Windowsot újratelepiteni? Most eredeti Vistám van de gondolkodom a Winidows 7-en. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Valaki elmagyarázhatná a telepitést részletesen lépésről lépésre. Előre is köszi:)
2012. febr. 14. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jobb, de szerintem nem annyival, hogy emiatt megvásárold. Az újratelepítést egyébként sem árt ha segítséggel teszed meg (ha életedben először csinálnád), ennyi macerát meg nem ér.


De most sokan rám fognak cáfolni, akiknek tizedmásodpercek is nélkülözhetetlenül fontosak... :)

2012. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most telepiteném először újra ezért kérem a segitségeteket hogy hogyan kell nekikezdeni:) A Win 7-et pedig simán letölteném nem pedig megvásárolnám annyit azért tényleg nem ér meg
2012. febr. 14. 12:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Parancsolj: [link]
2012. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

Még annyit hogy a BIOS*ban hogyan tudom beállitani hogy cd-ről bootoljon?

2012. febr. 14. 16:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Valójában a legtöbb modern gép alapértelmezetten a lemezről próbál bootolni.
2012. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha letölteni szeretnéd, akkor komolyan érdemes újragondolni az egészet. Nyersz egy pici teljesítményt, és komoly kockázatot vállalsz. Egyetlen illegális Windows-ért is komoly pénzbüntetésre, és jogi procedúrákra is számíthatsz (ez több százezer forintot jelent).


Nem vagyok álszent, tudom, hogy az embereknek nincs pénze a tíz-húszezer forintos játékokra, de ha van egy megvásárolt Vistád, az teljesen jó mindenre. Ha egy játék lassú, a Windows 7-től nem lesz számottevően gyorsabb, nem azon fog múlni, hogy fut-e vagy sem.


A leveled alapján nem tűnsz a haverok előtt menőzni akaró vérpistikétől, aki hiszériás rohamot kap, ha nem a legújabb Windows van a gépén, javaslom, dönts megfontoltan.


Aki meg azt mondja, hogy "Á, hozzá ugyan ki megy ellenőrizni!" annak csak annyit mondok: elég ha egy osztálytársadat/ellenségedet beijesztik ha elkapták, és meglengetnek egy kis kedvezményt ha feldob pár nevet, máris örömmel fogja mondani a TE neved és lakcímed, hogy TE másoltad neki az XY játékot - és akkor bajban vagy.


Nem akarlak én ijesztgetni, de ha ki kell csengetni a 100-200 ezer forintot, akkor nagyon bánni fogod, hogy miért nem költötted azt a pénzt inkább más, okos dolgokra, és hagytad a Vistát a gépen.

2012. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy a Vistát hagyom meg mert még is az eredeti az eredeti nem lehet belőle semmi problémám és praktikusabb is mert nem kell töltögetnem meg hasonló dolgokat:)csak még azt nem tudom hogy a BIOS-ban mit kell beállitani hogy dvd-ről olvassa
2012. febr. 14. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Parancsolj: [link]

(A google a barátod)

:) ;)

2012. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2012. febr. 15. 07:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Szivesen! Az eredetiség miat meg ne agodj csak ne dicsekegy vele hogy nem eredeti! ;)
2012. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!